Vardas: Aušvyda

Vardo reikšmė:

auš- (aušti) + vyd- (prūsiškai widdai „matė“, lietuviškai išvydo) – „su aušra išvydęs, -usi“

Vardo kilmė:

lietuvių

Panašūs vardai:
Aušvydas, Aušvydė


Pavardė: Senna

Žinomi žmonės:

  • Ayrton Senna (1960–1994) – vienas žymiausių Brazilijos ir planetos autolenktynininkų, triskart Formulės 1 pasaulio čempionas (1988, 1990 ir 1991). Tragiškai žuvo Imola trasoje San Marino Grand Prix lenktynių metu. Tą patį savaitgalį toje pačioje Imola trasoje, tik per kvalifikaciją žuvo austrų pilotas R.Racenbergeris;
  • Marcos Senna (g. 1976) – Ispanijos vyrų futbolo rinktinės žaidėjas;

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Aušvyda Senna" morzės abėcėle

·-
A
··-
U
···
S
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
·
E
N
N
·-
A
A
U
S
V
Y
D
A
S
E
N
N
A
A
U
S
V
Y
D
A
S
E
N
N
A

Visos paieškos