Vardas: Baltenis

Vardo reikšmė:

„baltas“ + -en – „švarus, tyras“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.01

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderio kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs intelektualinio darbo atstovai. Didžiausią pasitenkinimą ir palaimą randate bendraudami su turtingos dvasios asmenybėmis, bet kartais jūsų nesupranta netgi patys artimiausi draugai.

Panašūs vardai:
Baltenė


Pavardė: Gorianovas

Gorianovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Gorianovienė (ištekėjusi) ir Gorianovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Baltenis Gorianovas" morzės abėcėle

-···
B
·-
A
·-··
L
-
T
·
E
N
··
I
···
S
--·
G
---
O
·-·
R
··
I
·-
A
N
---
O
···-
V
·-
A
···
S
B
A
L
T
E
N
I
S
G
O
R
I
A
N
O
V
A
S
B
A
L
T
E
N
I
S
G
O
R
I
A
N
O
V
A
S

Visos paieškos