Vardas: Banguolė

Vardo reikšmė:

„banga“ + -uolė

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.30

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų, kaip lyderio, sugebėjimus. Galite lengviau sukaupti žinių apie gyvenimo paslaptis ir panaudoti praktikoje. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Atsiranda noras veikti ryžtingiau. Jus jau nebe taip lengva apkvailinti. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios galią. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Banguolis, Bangutė, Bangutis


Pavardė: Zaranko

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Zarankienė, Zaradniukaitė, Zaramba, Zarauskas, Zarakauskas, Zarakauskienė, Zarakovskaja, Zarambas, Zaranianas, Zarankaitė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Banguolė Zaranko" morzės abėcėle

-···
B
·-
A
N
--·
G
··-
U
---
O
·-··
L
·
E
--··
Z
·-
A
·-·
R
·-
A
N
-·-
K
---
O
B
A
N
G
U
O
L
E
Z
A
R
A
N
K
O
B
A
N
G
U
O
L
E
Z
A
R
A
N
K
O

Visos paieškos