Vardas: Barbė

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Barbora: barbara „svetimšalė“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.04

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų lyderio, vedlio sugebėjimus. Jis veda Jus į didelius pasiekimus. Šis vardas leidžia Jums geriau įvertinti žmonių charakterius. Realistiškiau vertinate reiškinius ir žmones. Jus jau nebe taip lengva apkvailinti. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Atsiranda noras veikti ryžtingiau. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Barbara, Barbora, Barboras


Pavardė: Staputytė

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Staputis

Daugiau narių turinčių vardą Barbė

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Barbė Staputytė" morzės abėcėle

-···
B
·-
A
·-·
R
-···
B
·
E
···
S
-
T
·-
A
·--·
P
··-
U
-
T
-·--
Y
-
T
·
E
B
A
R
B
E
S
T
A
P
U
T
Y
T
E
B
A
R
B
E
S
T
A
P
U
T
Y
T
E

Visos paieškos