Vardas: Barmantė

Vardo reikšmė:

bar- (barti reikšme „kovoti“, plg. rusų „borotsia“) + mant- (mantus „sumanus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.13

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų žinių troškimą. Jis padeda Jums moksle, leidžia geriau susikoncentruoti. Galite lengviau sukaupti žinių apie gyvenimo paslaptis. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Tampate reiklesnė sau pačiai ir kitiems. Nesprendžiate apie įvykius iš pirmo žvilgsnio. Jums prireiks daugiau laiko tobulėjimui. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Barmantas


Pavardė: Liegaudaitė

Liegaudaitė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Liegaudas.

Panašios pavardės:
Liegaudas

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Barmantė Liegaudaitė" morzės abėcėle

-···
B
·-
A
·-·
R
--
M
·-
A
N
-
T
·
E
·-··
L
··
I
·
E
--·
G
·-
A
··-
U
-··
D
·-
A
··
I
-
T
·
E
B
A
R
M
A
N
T
E
L
I
E
G
A
U
D
A
I
T
E
B
A
R
M
A
N
T
E
L
I
E
G
A
U
D
A
I
T
E

Visos paieškos