Vardas: Barnabas

Vardo reikšmė:

„paguodos sūnus“; bar „sūnus“ + nabha „pranašystė“

Vardo kilmė:

aramėjų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.07

06.11

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai labai gilinasi į gyvenimo paslaptis, turi labai išmintingą protą, idealistai. Jų gyvenimo noras – susirasti tokią vietą, kur galėtų tiesiogiai duoti naudą aplinkiniams. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs intelektualinio darbo atstovai.


Pavardė: Paunksnis

Paunksnis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Paunksnienė (ištekėjusi) ir Paunksnaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Paunksnys

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Barnabas Paunksnis" morzės abėcėle

-···
B
·-
A
·-·
R
N
·-
A
-···
B
·-
A
···
S
·--·
P
·-
A
··-
U
N
-·-
K
···
S
N
··
I
···
S
B
A
R
N
A
B
A
S
P
A
U
N
K
S
N
I
S
B
A
R
N
A
B
A
S
P
A
U
N
K
S
N
I
S

Visos paieškos