Vardas: Bartautas

Vardo reikšmė:

bar- (barti reikšme „kovoti“, plg. rusų „borotsia“) + taut- (tauta ) – „kovojantis, -i už tautą“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.01

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkams patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti. Kadangi jie trokšta lyderiauti, reikėtų norus kontroliuoti. Taip pat reikėtų mokytis, kaip racionaliau tvarkyti savo finansus. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios jėgą. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Bartautė


Pavardė: Ivaniuk

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Ivanauskaitė, Ivanauskas, Ivanovas, Ivanovs, Ivanauskienė, Ivanovienė, Ivanovaitė, Ivanskytė, Ivanceviciute, Ivancova

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Bartautas Ivaniuk" morzės abėcėle

-···
B
·-
A
·-·
R
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
···
S
··
I
···-
V
·-
A
N
··
I
··-
U
-·-
K
B
A
R
T
A
U
T
A
S
I
V
A
N
I
U
K
B
A
R
T
A
U
T
A
S
I
V
A
N
I
U
K

Visos paieškos