Vardas: Bartautas

Vardo reikšmė:

bar- (barti reikšme „kovoti“, plg. rusų „borotsia“) + taut- (tauta ) – „kovojantis, -i už tautą“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.01

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkams patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti. Kadangi jie trokšta lyderiauti, reikėtų norus kontroliuoti. Taip pat reikėtų mokytis, kaip racionaliau tvarkyti savo finansus. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios jėgą. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Bartautė


Pavardė: Politovas

Politovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Politovienė (ištekėjusi) ir Politovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Polito

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Bartautas Politovas" morzės abėcėle

-···
B
·-
A
·-·
R
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
···
S
·--·
P
---
O
·-··
L
··
I
-
T
---
O
···-
V
·-
A
···
S
B
A
R
T
A
U
T
A
S
P
O
L
I
T
O
V
A
S
B
A
R
T
A
U
T
A
S
P
O
L
I
T
O
V
A
S

Visos paieškos