Vardas: Bartenė

Vardo reikšmė:

prūsų genties pavadinimas bartė + -en-

Vardo kilmė:

prūsų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.09

Papildoma informacija:

Jūsų vardas stiprina Jūsų jautrumą ir sugebėjimą rūpintis kitais žmonėmis. Jis padeda Jums lengviau bendrauti su kitais, panaudoti taktą ir diplomatiją. Sustiprėja taikdarės ir patarėjos sugebėjimai. Pasirūpinkite savo aplinka darbe ir namuose: harmonija ir ramybė apmaldys Jūsų jautrumą. Šis vardas suteikia Jums daugiau doros, galite įgyti daugiau muzikinių sugebėjimų. Šis vardas daro Jus praktiškesnę, efektyvesnę, tvarkingesnę ir priklausomesnę. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas.

Panašūs vardai:
Bartas, Bartautas, Bartautė, Bartė, Bartenis, Bartimina, Bartiminas, Bartolomėja, Bartolomėjas, Bartuš


Pavardė: Jaaite

Informacija ruošiama...

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Bartenė Jaaite" morzės abėcėle

-···
B
·-
A
·-·
R
-
T
·
E
N
·
E
·---
J
·-
A
·-
A
··
I
-
T
·
E
B
A
R
T
E
N
E
J
A
A
I
T
E
B
A
R
T
E
N
E
J
A
A
I
T
E

Visos paieškos