Vardas: Bartenė

Vardo reikšmė:

prūsų genties pavadinimas bartė + -en-

Vardo kilmė:

prūsų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.09

Papildoma informacija:

Jūsų vardas stiprina Jūsų jautrumą ir sugebėjimą rūpintis kitais žmonėmis. Jis padeda Jums lengviau bendrauti su kitais, panaudoti taktą ir diplomatiją. Sustiprėja taikdarės ir patarėjos sugebėjimai. Pasirūpinkite savo aplinka darbe ir namuose: harmonija ir ramybė apmaldys Jūsų jautrumą. Šis vardas suteikia Jums daugiau doros, galite įgyti daugiau muzikinių sugebėjimų. Šis vardas daro Jus praktiškesnę, efektyvesnę, tvarkingesnę ir priklausomesnę. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas.

Panašūs vardai:
Bartas, Bartautas, Bartautė, Bartė, Bartenis, Bartimina, Bartiminas, Bartolomėja, Bartolomėjas, Bartuš


Pavardė: Skalandis

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Skalandienė, Skalandžiūnienė

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Bartenė Skalandis" morzės abėcėle

-···
B
·-
A
·-·
R
-
T
·
E
N
·
E
···
S
-·-
K
·-
A
·-··
L
·-
A
N
-··
D
··
I
···
S
B
A
R
T
E
N
E
S
K
A
L
A
N
D
I
S
B
A
R
T
E
N
E
S
K
A
L
A
N
D
I
S

Visos paieškos