Vardas: Barvainas

Vardo reikšmė:

bar- (barti reikšme „kovoti“, plg. rusų „borotsia“) + vain- (senovės lietuvių vaina „priežastis, kaltė“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.08

Papildoma informacija:

Tai – galingas vardas, suteikiantis Jums gero lyderio savybių. Esate plačios atviros natūros, įžvalgūs, niekada neišgyvenate dėl niekniekių. Jis teikia Jums nepriklausomybės, individualumo, originalumo, išradingumo, drąsos ir noro rizikuoti. Tampate ryžtingesnis ir tikslingesnis. Padidėja dėmesys visuomenės reikmėms, jaučiate poreikį pasitarnauti visuomenei. Šis vardas leidžia Jums geriau įvertinti žmonių charakterius, suteikia Jums daugiau energijos, galite įgyti daugiau muzikinių, vaidybinių sugebėjimų. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Barvainė


Pavardė: Naumovas

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Naumovič

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Barvainas Naumovas" morzės abėcėle

-···
B
·-
A
·-·
R
···-
V
·-
A
··
I
N
·-
A
···
S
N
·-
A
··-
U
--
M
---
O
···-
V
·-
A
···
S
B
A
R
V
A
I
N
A
S
N
A
U
M
O
V
A
S
B
A
R
V
A
I
N
A
S
N
A
U
M
O
V
A
S

Visos paieškos