Vardas: Barvainas

Vardo reikšmė:

bar- (barti reikšme „kovoti“, plg. rusų „borotsia“) + vain- (senovės lietuvių vaina „priežastis, kaltė“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.08

Papildoma informacija:

Tai – galingas vardas, suteikiantis Jums gero lyderio savybių. Esate plačios atviros natūros, įžvalgūs, niekada neišgyvenate dėl niekniekių. Jis teikia Jums nepriklausomybės, individualumo, originalumo, išradingumo, drąsos ir noro rizikuoti. Tampate ryžtingesnis ir tikslingesnis. Padidėja dėmesys visuomenės reikmėms, jaučiate poreikį pasitarnauti visuomenei. Šis vardas leidžia Jums geriau įvertinti žmonių charakterius, suteikia Jums daugiau energijos, galite įgyti daugiau muzikinių, vaidybinių sugebėjimų. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Barvainė


Pavardė: Svidleras

Svidleras – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Svidlerienė (ištekėjusi) ir Svidleraitė (netekėjusi arba mergautinė).

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Barvainas Svidleras" morzės abėcėle

-···
B
·-
A
·-·
R
···-
V
·-
A
··
I
N
·-
A
···
S
···
S
···-
V
··
I
-··
D
·-··
L
·
E
·-·
R
·-
A
···
S
B
A
R
V
A
I
N
A
S
S
V
I
D
L
E
R
A
S
B
A
R
V
A
I
N
A
S
S
V
I
D
L
E
R
A
S

Visos paieškos