Vardas: Benediktas

Vardo reikšmė:

benedictus „palaiminta, -as“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.04
02.12
03.21
04.16
07.11

Papildoma informacija:

Benediktai linkę savyje suderinti optimizmą ir pesimizmą su tikslu kovingai reikštis. Jie labai užsispyrę, geba savo planus praktiškai įgyvendinti. Patyrus pralaimėjimą, jaučiasi nusivylę ir jų planai sugriūva kaip kortų namelis. Benediktai pasižymi organizaciniais sugebėjimais. Todėl galima būtų išsireikšti, kad jie - laimės kūdikiai. Jie ryžtasi viskam, norėdami patenkinti savo ambicijas, jiems neegzistuoja antra vieta. Jie sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partnerės dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Tai Benediktai dominuoja visuomenėje, patirdami džiaugsmą, tai pralaimi, gyvendami visiškai susikrimtę. Benediktai - romantikai ir svajotojai. Jei jų susižavėjimo objektas nepatiria to paties, kaip ir jie, tai, jo atžvilgiu, greitai atvėsta. Benediktai iš dalies yra seksualūs, tačiau drovūs reiškiant savo norus, neretai partnerei tenka jiems vadovauti, pirmoms įveikti drovumą. Su šiais žmonėmis nėra lengva gyventi, visada reikia stengtis ir pritarti jiems. Jie retai būna populiarūs, net jeigu gerbiami už charakterio tvirtumą. Sunku juos gerbti todėl, kad jie vis taikosi primesti savo valią kitiems, iš savo atminties į juodą sąrašą įtraukia visus tuos, kurie nepritaria jų nuomonei. Benediktams patarimas – nesistengti reikštis, kai sekasi, ir nekeikti likimo nesėkmės atvejais, taip pat nebūti tokiais ambicingais.

Panašūs vardai:
Benedikta, Benedikt, Benedik, Benediktina


Pavardė: Kleinovas

Kleinovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Kleinovienė (ištekėjusi) ir Kleinovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Kleinovienė, Kleinockaja, Kleinotaitė, Kleinotas, Kleinotienė, Kleinov, Kleinova

Daugiau narių turinčių vardą Benediktas

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Benediktas Kleinovas" morzės abėcėle

-···
B
·
E
N
·
E
-··
D
··
I
-·-
K
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
·-··
L
·
E
··
I
N
---
O
···-
V
·-
A
···
S
B
E
N
E
D
I
K
T
A
S
K
L
E
I
N
O
V
A
S
B
E
N
E
D
I
K
T
A
S
K
L
E
I
N
O
V
A
S

Visos paieškos