Vardas: Benita

Vardo reikšmė:

iš Benediktas, -a; lotynų: „palaiminta, -as“

Vardo kilmė:

italų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.29

Papildoma informacija:

Jūsų charakteris nepastovus. Sugebate geriau įvertinti detales, jas greičiau pastebite. Jūsų sąmoningumo lygis kyla, o taip pat ilgesnį laiką sugebate atkakliau dirbti. Šis vardas Jums leidžia tapti visuomenės ramsčiu. Draugai, pažįstami ir šeima vertina Jūsų nuomonę. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Esate plačios atviros natūros, įžvalgi, niekada neišgyvenate dėl niekniekių. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Benas, Benė, Benedikta, Benediktas, Beneta, Benetas, Bengtas, Benigna, Benignas, Benis


Pavardė: Kazevičiūtė

Kazevičiūtė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Kazevičius.

Panašios pavardės:
Kazevičienė, Kazevičius

Daugiau narių turinčių vardą Benita

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Benita Kazevičiūtė" morzės abėcėle

-···
B
·
E
N
··
I
-
T
·-
A
-·-
K
·-
A
--··
Z
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
-
T
·
E
B
E
N
I
T
A
K
A
Z
E
V
I
C
I
U
T
E
B
E
N
I
T
A
K
A
Z
E
V
I
C
I
U
T
E

Visos paieškos