Vardas: Benvenutas

Vardo reikšmė:

„mielai laukiamas“

Vardo kilmė:

italų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.22

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partnerės dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderio kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Esate plačios atviros natūros, įžvalgūs, niekada neišgyvenate dėl niekniekių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai. Didžiausią pasitenkinimą ir palaimą randate bendraudami su turtingos dvasios asmenybėmis, bet kartais jūsų nesupranta netgi patys artimiausi draugai.


Pavardė: Butvinnik

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Butvinskienė, Butvinienė, Butvinskas

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Benvenutas Butvinnik" morzės abėcėle

-···
B
·
E
N
···-
V
·
E
N
··-
U
-
T
·-
A
···
S
-···
B
··-
U
-
T
···-
V
··
I
N
N
··
I
-·-
K
B
E
N
V
E
N
U
T
A
S
B
U
T
V
I
N
N
I
K
B
E
N
V
E
N
U
T
A
S
B
U
T
V
I
N
N
I
K

Visos paieškos