Vardas: Bernadeta

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Bernarda + -ette (mažybinė priesaga): bern „lokys“ + hart „stiprus, tvirtas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.18

Papildoma informacija:

Bernadetos apdovanotos kantrybe ir noru išreikšti savąjį „Aš” visam supančiam pasauliui. Labai mėgėjos klausytis savo balso skambesio. Gali tarškėti neužsičiaupdamos nors ir visą dieną, jei tik kas nors jų klausytų. Jos jausmingos ir emocionalios, mėgsta dalytis savais išgyvenimais su draugais. Bernadetos turi gerą nuovoką. Pavyzdžiui, darbe iškilus problemai jos pirmosios supranta jų esmę ir pateikia būdus jai išspręsti. Jos moka klausytis ir visada žino, kaip padėti žmonėms. Turėdamos įgimtą jutimo jausmą, moka klausytis ir intuicijos balso. Bernadetoms būdinga knaisiotis savyje, daryti savianalizę ir mokytis įgyti dvasinę ramybę. Kitais žodžiais, filosofinės paieškos padeda atvirkštiniam ryšiui su vidiniu „Aš”. Turtinga vaizduotė padeda įvykdyti sugalvotus planus bei užduotis. Bernadetos labai mėgsta pasivaikščiojimus, plaukimą, slides. Norėdamos atsipalaiduoti praktikuoja jogą arba meditaciją. Bernadetos apdovanotos ir prieštaringu įtariu charakteriu. Iš vienos pusės, jos siekia taikos ir ramybės, o iš kitos – trokšta būti dėmesio centre. Kai kada jos susipainioja ir netgi nežino, ko nori.

Panašūs vardai:
Bernadas, Bernadita, Bernada, Bernadetas, Bernadinas


Pavardė: Martiševskaja

Martiševskaja – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Martiševskajaj.

Panašios pavardės:
Martiševskis, Martiševskij

Daugiau narių turinčių vardą Bernadeta

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Bernadeta Martiševskaja" morzės abėcėle

-···
B
·
E
·-·
R
N
·-
A
-··
D
·
E
-
T
·-
A
--
M
·-
A
·-·
R
-
T
··
I
···
S
·
E
···-
V
···
S
-·-
K
·-
A
·---
J
·-
A
B
E
R
N
A
D
E
T
A
M
A
R
T
I
S
E
V
S
K
A
J
A
B
E
R
N
A
D
E
T
A
M
A
R
T
I
S
E
V
S
K
A
J
A

Visos paieškos