Vardas: Bernadeta

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Bernarda + -ette (mažybinė priesaga): bern „lokys“ + hart „stiprus, tvirtas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.18

Papildoma informacija:

Bernadetos apdovanotos kantrybe ir noru išreikšti savąjį „Aš” visam supančiam pasauliui. Labai mėgėjos klausytis savo balso skambesio. Gali tarškėti neužsičiaupdamos nors ir visą dieną, jei tik kas nors jų klausytų. Jos jausmingos ir emocionalios, mėgsta dalytis savais išgyvenimais su draugais. Bernadetos turi gerą nuovoką. Pavyzdžiui, darbe iškilus problemai jos pirmosios supranta jų esmę ir pateikia būdus jai išspręsti. Jos moka klausytis ir visada žino, kaip padėti žmonėms. Turėdamos įgimtą jutimo jausmą, moka klausytis ir intuicijos balso. Bernadetoms būdinga knaisiotis savyje, daryti savianalizę ir mokytis įgyti dvasinę ramybę. Kitais žodžiais, filosofinės paieškos padeda atvirkštiniam ryšiui su vidiniu „Aš”. Turtinga vaizduotė padeda įvykdyti sugalvotus planus bei užduotis. Bernadetos labai mėgsta pasivaikščiojimus, plaukimą, slides. Norėdamos atsipalaiduoti praktikuoja jogą arba meditaciją. Bernadetos apdovanotos ir prieštaringu įtariu charakteriu. Iš vienos pusės, jos siekia taikos ir ramybės, o iš kitos – trokšta būti dėmesio centre. Kai kada jos susipainioja ir netgi nežino, ko nori.

Panašūs vardai:
Bernadas, Bernadita, Bernada, Bernadetas, Bernadinas


Pavardė: Mocevičienė

Mocevičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Mocevičius.

Panašios pavardės:
Mocevičius, Mocevičiūtė

Daugiau narių turinčių vardą Bernadeta

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Bernadeta Mocevičienė" morzės abėcėle

-···
B
·
E
·-·
R
N
·-
A
-··
D
·
E
-
T
·-
A
--
M
---
O
-·-·
C
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
B
E
R
N
A
D
E
T
A
M
O
C
E
V
I
C
I
E
N
E
B
E
R
N
A
D
E
T
A
M
O
C
E
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos