Vardas: Bernadeta

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Bernarda + -ette (mažybinė priesaga): bern „lokys“ + hart „stiprus, tvirtas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.18

Papildoma informacija:

Bernadetos apdovanotos kantrybe ir noru išreikšti savąjį „Aš” visam supančiam pasauliui. Labai mėgėjos klausytis savo balso skambesio. Gali tarškėti neužsičiaupdamos nors ir visą dieną, jei tik kas nors jų klausytų. Jos jausmingos ir emocionalios, mėgsta dalytis savais išgyvenimais su draugais. Bernadetos turi gerą nuovoką. Pavyzdžiui, darbe iškilus problemai jos pirmosios supranta jų esmę ir pateikia būdus jai išspręsti. Jos moka klausytis ir visada žino, kaip padėti žmonėms. Turėdamos įgimtą jutimo jausmą, moka klausytis ir intuicijos balso. Bernadetoms būdinga knaisiotis savyje, daryti savianalizę ir mokytis įgyti dvasinę ramybę. Kitais žodžiais, filosofinės paieškos padeda atvirkštiniam ryšiui su vidiniu „Aš”. Turtinga vaizduotė padeda įvykdyti sugalvotus planus bei užduotis. Bernadetos labai mėgsta pasivaikščiojimus, plaukimą, slides. Norėdamos atsipalaiduoti praktikuoja jogą arba meditaciją. Bernadetos apdovanotos ir prieštaringu įtariu charakteriu. Iš vienos pusės, jos siekia taikos ir ramybės, o iš kitos – trokšta būti dėmesio centre. Kai kada jos susipainioja ir netgi nežino, ko nori.

Panašūs vardai:
Bernadas, Bernadita, Bernada, Bernadetas, Bernadinas


Pavardė: Modeišienė

Modeišienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Modeišius.

Daugiau narių turinčių vardą Bernadeta

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Bernadeta Modeišienė" morzės abėcėle

-···
B
·
E
·-·
R
N
·-
A
-··
D
·
E
-
T
·-
A
--
M
---
O
-··
D
·
E
··
I
···
S
··
I
·
E
N
·
E
B
E
R
N
A
D
E
T
A
M
O
D
E
I
S
I
E
N
E
B
E
R
N
A
D
E
T
A
M
O
D
E
I
S
I
E
N
E

Visos paieškos