Vardas: Bernadeta

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Bernarda + -ette (mažybinė priesaga): bern „lokys“ + hart „stiprus, tvirtas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.18

Papildoma informacija:

Bernadetos apdovanotos kantrybe ir noru išreikšti savąjį „Aš” visam supančiam pasauliui. Labai mėgėjos klausytis savo balso skambesio. Gali tarškėti neužsičiaupdamos nors ir visą dieną, jei tik kas nors jų klausytų. Jos jausmingos ir emocionalios, mėgsta dalytis savais išgyvenimais su draugais. Bernadetos turi gerą nuovoką. Pavyzdžiui, darbe iškilus problemai jos pirmosios supranta jų esmę ir pateikia būdus jai išspręsti. Jos moka klausytis ir visada žino, kaip padėti žmonėms. Turėdamos įgimtą jutimo jausmą, moka klausytis ir intuicijos balso. Bernadetoms būdinga knaisiotis savyje, daryti savianalizę ir mokytis įgyti dvasinę ramybę. Kitais žodžiais, filosofinės paieškos padeda atvirkštiniam ryšiui su vidiniu „Aš”. Turtinga vaizduotė padeda įvykdyti sugalvotus planus bei užduotis. Bernadetos labai mėgsta pasivaikščiojimus, plaukimą, slides. Norėdamos atsipalaiduoti praktikuoja jogą arba meditaciją. Bernadetos apdovanotos ir prieštaringu įtariu charakteriu. Iš vienos pusės, jos siekia taikos ir ramybės, o iš kitos – trokšta būti dėmesio centre. Kai kada jos susipainioja ir netgi nežino, ko nori.

Panašūs vardai:
Bernadas, Bernadita, Bernada, Bernadetas, Bernadinas


Pavardė: Salvanaviciene

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Bernadeta

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Bernadeta Salvanaviciene" morzės abėcėle

-···
B
·
E
·-·
R
N
·-
A
-··
D
·
E
-
T
·-
A
···
S
·-
A
·-··
L
···-
V
·-
A
N
·-
A
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
B
E
R
N
A
D
E
T
A
S
A
L
V
A
N
A
V
I
C
I
E
N
E
B
E
R
N
A
D
E
T
A
S
A
L
V
A
N
A
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos