Vardas: Bernadeta

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Bernarda + -ette (mažybinė priesaga): bern „lokys“ + hart „stiprus, tvirtas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.18

Papildoma informacija:

Bernadetos apdovanotos kantrybe ir noru išreikšti savąjį „Aš” visam supančiam pasauliui. Labai mėgėjos klausytis savo balso skambesio. Gali tarškėti neužsičiaupdamos nors ir visą dieną, jei tik kas nors jų klausytų. Jos jausmingos ir emocionalios, mėgsta dalytis savais išgyvenimais su draugais. Bernadetos turi gerą nuovoką. Pavyzdžiui, darbe iškilus problemai jos pirmosios supranta jų esmę ir pateikia būdus jai išspręsti. Jos moka klausytis ir visada žino, kaip padėti žmonėms. Turėdamos įgimtą jutimo jausmą, moka klausytis ir intuicijos balso. Bernadetoms būdinga knaisiotis savyje, daryti savianalizę ir mokytis įgyti dvasinę ramybę. Kitais žodžiais, filosofinės paieškos padeda atvirkštiniam ryšiui su vidiniu „Aš”. Turtinga vaizduotė padeda įvykdyti sugalvotus planus bei užduotis. Bernadetos labai mėgsta pasivaikščiojimus, plaukimą, slides. Norėdamos atsipalaiduoti praktikuoja jogą arba meditaciją. Bernadetos apdovanotos ir prieštaringu įtariu charakteriu. Iš vienos pusės, jos siekia taikos ir ramybės, o iš kitos – trokšta būti dėmesio centre. Kai kada jos susipainioja ir netgi nežino, ko nori.

Panašūs vardai:
Bernadas, Bernadita, Bernada, Bernadetas, Bernadinas


Pavardė: Striauka

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Striaukas, Striaukienė, Striaušaitė

Daugiau narių turinčių vardą Bernadeta

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Bernadeta Striauka" morzės abėcėle

-···
B
·
E
·-·
R
N
·-
A
-··
D
·
E
-
T
·-
A
···
S
-
T
·-·
R
··
I
·-
A
··-
U
-·-
K
·-
A
B
E
R
N
A
D
E
T
A
S
T
R
I
A
U
K
A
B
E
R
N
A
D
E
T
A
S
T
R
I
A
U
K
A

Visos paieškos