Vardas: Berta

Vardo reikšmė:

beraht „garsi, žymi“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.04

08.01
09.03

Papildoma informacija:

Bertos yra Veneros vaikai, kaip joms ir priklauso, spinduliuoja geismingumą ir visos mylimos aplinkinių. Jų seksualumas padeda sėkmingai apeiti visus povandeninius gyvenimo vandenis. Šioms vardo turėtojoms viskas sekasi, todėl reikia būti atidžioms su pinigais, nes galimi pavojai gali pridaryti neatitaisomų nuostolių. Tačiau dauguma Jūsų sugebate kažkokiu būdu disponuoti pakankamomis lėšomis ir problemų dėl išlaidumo nejaučiate, nes Jums dažniausiai pasiseka būti santuokoje su pasiturinčiais partneriais.

Panašūs vardai:
Bertautas, Bertolda, Bertoldas, Bertmonaite


Pavardė: Krylovienė

Krylovienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Krylovas.

Panašios pavardės:
Krylovič, Krylovičius

Daugiau narių turinčių vardą Berta

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Berta Krylovienė" morzės abėcėle

-···
B
·
E
·-·
R
-
T
·-
A
-·-
K
·-·
R
-·--
Y
·-··
L
---
O
···-
V
··
I
·
E
N
·
E
B
E
R
T
A
K
R
Y
L
O
V
I
E
N
E
B
E
R
T
A
K
R
Y
L
O
V
I
E
N
E

Visos paieškos