Vardas: Bertautas

Vardo reikšmė:

ber- (berti arba bernas reikšme „vaikas“ plg. latvių berns) + taut- (tauta)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.19

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai savo gyvenimą dažniausiai pašvenčia visuomeninėms organizacijoms. Nemėgsta pagalbos iš šalies, jiems patinka viską daryti patiems. Esate užsispyrę darbuotojai, lengvai apsikraunantys įvairiausiais darbais; jų rankose negalimas tampa galimu. Jie intravertai, labai kantrūs, rimti ir melancholiškai nusiteikę žmonės.


Pavardė: Četvertak

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Četvergas, Četvergaitė, Četverikova

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Bertautas Četvertak" morzės abėcėle

-···
B
·
E
·-·
R
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
···
S
-·-·
C
·
E
-
T
···-
V
·
E
·-·
R
-
T
·-
A
-·-
K
B
E
R
T
A
U
T
A
S
C
E
T
V
E
R
T
A
K
B
E
R
T
A
U
T
A
S
C
E
T
V
E
R
T
A
K

Visos paieškos