Vardas: Bilmantas

Vardo reikšmė:

bil- (pra-bilti, bilus „šnekus“) + mant- (mantus „sumanus“, manta „turtas“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.06

Papildoma informacija:

Tai – vardas, suteikiantis Jums gero lyderio savybių. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jis teikia Jums nepriklausomybės, individualumo, originalumo, išradingumo, drąsos ir noro rizikuoti. Tampate ryžtingesnis ir tikslingesnis. Padidėja dėmesys visuomenės reikmėms, jaučiate poreikį pasitarnauti visuomenei. Šis vardas leidžia Jums geriau įvertinti žmonių charakterius, taip pat suteikia Jums daugiau energijos, galite įgyti daugiau muzikinių, vaidybinių sugebėjimų.  Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Bilmantė


Pavardė: Dubauskis

Dubauskis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Dubauskienė (ištekėjusi) ir Dubauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Dubauskas, Dubauskienė, Dubauskaitė

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Bilmantas Dubauskis" morzės abėcėle

-···
B
··
I
·-··
L
--
M
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
-··
D
··-
U
-···
B
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
··
I
···
S
B
I
L
M
A
N
T
A
S
D
U
B
A
U
S
K
I
S
B
I
L
M
A
N
T
A
S
D
U
B
A
U
S
K
I
S

Visos paieškos