Vardas: Birenė

Vardo reikšmė:

birti + -en-

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.05

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkėms patinka viskas, kas puiku, ir jos pačios nestokoja linksmo būdo. Neretai ir pačios išoriškai itin patrauklios, seksualios, retkarčiais ir išdidžios, itin daug dėmesio skiria savo išvaizdai, jos priežiūrai. Jos pritaria laikmečiui, madoms, yra veiklios, stengiasi atsiskleisti menui. Sėkmingiausiai pritampa ir darbuojasi tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas joms puikiai sekasi, nes turi įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, jos parodo nemenką darbštumą, nors iš esmės linkusios kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams.

Panašūs vardai:
Birenis, Birutė, Birutis, Birvyda, Birvydas, Birytė, Birute, Birue, Biruta, Birūta


Pavardė: Parachonko

Informacija ruošiama...

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Birenė Parachonko" morzės abėcėle

-···
B
··
I
·-·
R
·
E
N
·
E
·--·
P
·-
A
·-·
R
·-
A
-·-·
C
····
H
---
O
N
-·-
K
---
O
B
I
R
E
N
E
P
A
R
A
C
H
O
N
K
O
B
I
R
E
N
E
P
A
R
A
C
H
O
N
K
O

Visos paieškos