Vardas: Birutis

Vardo reikšmė:

birti + -ut-

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.05

Papildoma informacija:

Jus visi labai gerbia, lengvai surandate kontaktus su bet kokiais žmonėmis. Plačiai žvelgiate į pasaulį ir matote daugiau nei kiti, neišskiriant tarptautinių ryšių ir didžių socialinių permainų. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios galią. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Birutė, Birute, Birue, Biruta


Pavardė: Fedoruk

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Fedorina, Fedotov, Fedosejeva, Fedorenko, Fedotova, Fedorkinas, Fedorovič, Fedorovičius, Fedorcov, Fedosiuk

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Birutis Fedoruk" morzės abėcėle

-···
B
··
I
·-·
R
··-
U
-
T
··
I
···
S
··-·
F
·
E
-··
D
---
O
·-·
R
··-
U
-·-
K
B
I
R
U
T
I
S
F
E
D
O
R
U
K
B
I
R
U
T
I
S
F
E
D
O
R
U
K

Visos paieškos