Vardas: Bitė

Vardo reikšmė:

bitė – darbštumo simbolis

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.15

05.16

Papildoma informacija:

Jūsų charakteris nepastovus. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūsų sąmoningumo lygis kyla, o taip pat ilgesnį laiką sugebate atkakliau dirbti. Šis vardas Jums leidžia tapti visuomenės ramsčiu. Draugai, pažįstami ir šeima vertina Jūsų nuomonę. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Esate plačios atviros natūros, įžvalgios, niekada nesisielojate dėl niekniekių. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Bitute, Bitutė


Pavardė: Poliščiuk

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Poliščiukienė, Poliščuk

Daugiau narių turinčių vardą Bitė

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Bitė Poliščiuk" morzės abėcėle

-···
B
··
I
-
T
·
E
·--·
P
---
O
·-··
L
··
I
···
S
-·-·
C
··
I
··-
U
-·-
K
B
I
T
E
P
O
L
I
S
C
I
U
K
B
I
T
E
P
O
L
I
S
C
I
U
K

Visos paieškos