Vardas: Blažiejus

Vardo reikšmė:

„lepus, nerangus“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.03

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų gailestingumą. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Nesprendžiate apie žmones iš pirmo žvilgsnio. Šis vardas leidžia Jums geriau suprasti kitus žmones, lengviau komunikuoti su jais. Įgyjate daugiau artistiškų, muzikinių sugebėjimų. Šis vardas praplečia Jūsų akiratį. Norėtumėte dalyvauti politiniuose judėjimuose, Jus traukia psichologija ir spiritizmo praktika. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.


Pavardė: Trubicynas

Trubicynas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Trubicynienė (ištekėjusi) ir Trubicynaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Trubicyna

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Blažiejus Trubicynas" morzės abėcėle

-···
B
·-··
L
·-
A
--··
Z
··
I
·
E
·---
J
··-
U
···
S
-
T
·-·
R
··-
U
-···
B
··
I
-·-·
C
-·--
Y
N
·-
A
···
S
B
L
A
Z
I
E
J
U
S
T
R
U
B
I
C
Y
N
A
S
B
L
A
Z
I
E
J
U
S
T
R
U
B
I
C
Y
N
A
S

Visos paieškos