Vardas: Bonifacas

Vardo reikšmė:

bonum ,.gėris + fatum „lemtis, likimas“;

„gera lemiantis, -i“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.14
06.05
07.12

Papildoma informacija:

Bonifacus globoja Neptūnas, ši mistinė planeta jiems suteikia atgamtiškų galių, dažnai Bonifacai tampa magais, turi aiškiaregystės galių. Bonifacai pasižymi tuo, kad labai gerai išugdyta jų savikontrolė, todėl dažniausiai būna gerbiamas draugų rate . Aplinkiniams jie kartais sukelia paslaptingumo įspūdį. Bonifacai - labai nepriklausomi žmonės, originaliai mąstantys. Turizmas - tai jų varomosios energijos šaltinis, keliauti jiems reiškia gyventi, išmokti jiems reiškia kvėpuoti. Jie žmonės – enciklopedijos. Bonifacai mažiausiai rūpinasi materialine gyvenimo puse, tačiau dažnai tampa turtingais, nes turi daug originalių idėjų. Kadangi Bonifacai labai individualūs, jiems geriausiai tinka pilka drabužių spalva. Jeigu juos traukia juoda spalva, tai reiškia, kad viskas juose protestuoja prieš nepasisekimus. Juoda spalva lyg ir atriboja juos nuo aplinkinių.

Panašūs vardai:
Bonifacija, Bonifacijus, Bonifacij, Bonifatij


Pavardė: Adomukaitis

Adomukaitis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Adomukaitienė (ištekėjusi) ir Adomukaitytė (netekėjusi arba mergautinė).

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Bonifacas Adomukaitis" morzės abėcėle

-···
B
---
O
N
··
I
··-·
F
·-
A
-·-·
C
·-
A
···
S
·-
A
-··
D
---
O
--
M
··-
U
-·-
K
·-
A
··
I
-
T
··
I
···
S
B
O
N
I
F
A
C
A
S
A
D
O
M
U
K
A
I
T
I
S
B
O
N
I
F
A
C
A
S
A
D
O
M
U
K
A
I
T
I
S

Visos paieškos