Vardas: Brigita

Vardo reikšmė:

„dorovės jėga“;

airių mitologijos deivės vardas Brighid

Vardo kilmė:

keltų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.01
07.23
10.08

Papildoma informacija:

Brigitas saugo Jupiterio planeta, kuris joms suteikia beribio pasitikėjimo jausmą. Jos savo pasitikėjimu neretai išpuiksta ir noriai stengiasi valdyti kitus, nors gero vadovo savybėmis nepasižymi. Brigitos mėgsta tvarką, drausmę. Labai paklusnios savo vadovams, nes jeigu pačios negali vadovauti, labai gerbia savo vadovus. Brigitos siekia aukštumų bet kokioje veikloje. Joms labai patiktų užimti vadovaujančias ir atsakingas pareigas ir jas sąžiningai vykdyti. Brigitų blogybė – polinkis į diktatūrą. Dėl šios savybės jos įsigyja priešų, nors pačios būna labai geranoriškos. Brigitos išdidžios, nemėgstančios niekam įsipareigoti; nepriklausomos ir iš karto susierzina, jeigu kas nors bando apriboti jų laisvę.

Panašūs vardai:
Briga, Brigida, Brigitte, Brigyta


Pavardė: Aukstinš

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Aukstuolis, Aukstinis, Aukstikalniene, Aukstuolyte, Aukstinienė

Daugiau narių turinčių vardą Brigita

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Brigita Aukstinš" morzės abėcėle

-···
B
·-·
R
··
I
--·
G
··
I
-
T
·-
A
·-
A
··-
U
-·-
K
···
S
-
T
··
I
N
···
S
B
R
I
G
I
T
A
A
U
K
S
T
I
N
S
B
R
I
G
I
T
A
A
U
K
S
T
I
N
S

Visos paieškos