Vardas: Bronislovas

Vardo reikšmė:

braniti „ginti, saugoti“ + slava „šlovė“ – „šlovę ginantis“

Vardo kilmė:

slavų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.03

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai sugeba gerai išreikšti savo jausmus, mintis, tačiau linkę dramatizuoti. Domisi filosofija ir metafizika, psichologija ir parapsichologija. Jums kartais labai pasiseka – galite gauti netikėtą palikimą ar valstybinę premiją. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai. Esate gimęs po laiminga žvaigžde.

Panašūs vardai:
Bronislova


Pavardė: Kulvinskas

Kulvinskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Kulvinskienė (ištekėjusi) ir Kulvinskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Kulvinskaite, Kulvinskienė, Kulvinski, Kulvinskij

Daugiau narių turinčių vardą Bronislovas

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Bronislovas Kulvinskas" morzės abėcėle

-···
B
·-·
R
---
O
N
··
I
···
S
·-··
L
---
O
···-
V
·-
A
···
S
-·-
K
··-
U
·-··
L
···-
V
··
I
N
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
B
R
O
N
I
S
L
O
V
A
S
K
U
L
V
I
N
S
K
A
S
B
R
O
N
I
S
L
O
V
A
S
K
U
L
V
I
N
S
K
A
S

Visos paieškos