Vardas: Budvilė

Vardo reikšmė:

bud- (budinti) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.31

Papildoma informacija:

Jūsų charakteris nepastovus. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūsų sąmoningumo lygis kyla, o taip pat ilgesnį laiką sugebate atkakliau dirbti. Šis vardas Jums leidžia tapti visuomenės ramsčiu. Draugai, pažįstami ir šeima vertina Jūsų nuomonę. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Esate plačios atviros natūros, įžvalgi, niekada neišgyvenate dėl niekniekių. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Budvilas, Budvyda, Budvydas


Pavardė: Židkov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Židžiūnaitė, Židonytė, Židovainytė, Židonis, Židackas, Židonienė, Židulienė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Budvilė Židkov" morzės abėcėle

-···
B
··-
U
-··
D
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
--··
Z
··
I
-··
D
-·-
K
---
O
···-
V
B
U
D
V
I
L
E
Z
I
D
K
O
V
B
U
D
V
I
L
E
Z
I
D
K
O
V

Visos paieškos