Vardas: Butautas

Vardo reikšmė:

bu- (būti) + taut- (tauta) – „būti su tauta“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.07

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai labai gilinasi į gyvenimo paslaptis, turi labai išmintingą protą, idealistai. Jų gyvenimo noras – susirasti tokią vietą, kur galėtų tiesiogiai duoti naudą aplinkiniams. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Butautė


Pavardė: Kumšlys

Kumšlys – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Kumšlienė (ištekėjusi) ir Kumšlaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Kumšlienė, Kumšiliekė, Kumšlytis, Kumštaitis, Kumštienė, Kumštys

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Butautas Kumšlys" morzės abėcėle

-···
B
··-
U
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
··-
U
--
M
···
S
·-··
L
-·--
Y
···
S
B
U
T
A
U
T
A
S
K
U
M
S
L
Y
S
B
U
T
A
U
T
A
S
K
U
M
S
L
Y
S

Visos paieškos