Vardas: Butgailas

Vardo reikšmė:

but- (būti) + gail- (gailus reikšme „stiprus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.10

Papildoma informacija:

Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas, tačiau dauguma Jūsų sugebate kažkokiu būdu disponuoti pakankamomis lėšomis ir problemų dėl išlaidumo nejaučiate, nes jums dažniausiai pasiseka būti santuokoje su pasiturinčiomis partnerėmis.

Panašūs vardai:
Butgailė


Pavardė: Gavrevič

Informacija ruošiama...

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Butgailas Gavrevič" morzės abėcėle

-···
B
··-
U
-
T
--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
--·
G
·-
A
···-
V
·-·
R
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
B
U
T
G
A
I
L
A
S
G
A
V
R
E
V
I
C
B
U
T
G
A
I
L
A
S
G
A
V
R
E
V
I
C

Visos paieškos