Vardas: Butigeidas

Vardo reikšmė:

bu- (būti) + geid- (geidė)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.01

Papildoma informacija:

Jis teikia Jums nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo, drąsos ir noro rizikuoti. Tampate ryžtingesnis ir tikslingesnis. Padidėja dėmesys visuomenės reikmėms, jaučiate poreikį pasitarnauti visuomenei.

Panašūs vardai:
Butigeidė, Butigeidis


Pavardė: Kupreišvili

Informacija ruošiama...

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Butigeidas Kupreišvili" morzės abėcėle

-···
B
··-
U
-
T
··
I
--·
G
·
E
··
I
-··
D
·-
A
···
S
-·-
K
··-
U
·--·
P
·-·
R
·
E
··
I
···
S
···-
V
··
I
·-··
L
··
I
B
U
T
I
G
E
I
D
A
S
K
U
P
R
E
I
S
V
I
L
I
B
U
T
I
G
E
I
D
A
S
K
U
P
R
E
I
S
V
I
L
I

Visos paieškos