Vardas: Butvilė

Vardo reikšmė:

but- (butas, būti) + vil- (viltis) – „esanti, gyva viltis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.23

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai yra ambicingi ir valdingi žmonės. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jos linkusios eiti link valdžios ir niekada nenori būti nuošalyje. Jeigu joms nepasiseka atsidurti valdžioje ir turėti bent keletą pavaldinių, jaučiasi nepasiekusios tikslo. Tie žmonės paklūsta griežtai disciplinai ir to paties reikalauja iš kitų.

Panašūs vardai:
Butvilas, Butvyda, Butvydas, Butvydė


Pavardė: Razmislevičienė

Razmislevičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Razmislevičius.

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Butvilė Razmislevičienė" morzės abėcėle

-···
B
··-
U
-
T
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
·-·
R
·-
A
--··
Z
--
M
··
I
···
S
·-··
L
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
B
U
T
V
I
L
E
R
A
Z
M
I
S
L
E
V
I
C
I
E
N
E
B
U
T
V
I
L
E
R
A
Z
M
I
S
L
E
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos