Vardas: Bylotė

Vardo reikšmė:

byloti „kalbėti, tarti“ + -ot- – „kalbantysis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.06

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės yra Veneros vaikai, kaip joms ir dera, spinduliuoja geismingumą ir visos mylimos aplinkinių. Jų seksualumas padeda sėkmingai apeiti visus povandeninius gyvenimo vandenis. Šioms vardo turėtojoms viskas sekasi, todėl reikia būti atidžioms su pinigais, nes galimi pavojai gali pridaryti neatitaisomų nuostolių. Tačiau dauguma Jūsų sugebate kažkokiu būdu disponuoti pakankamomis lėšomis ir problemų dėl išlaidumo nejaučiate, nes Jums dažniausiai pasiseka būti santuokoje su pasiturinčiais partneriais.

Panašūs vardai:
Bylius, Bylotas


Pavardė: Gailiešienė

Gailiešienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Gailiešius.

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Bylotė Gailiešienė" morzės abėcėle

-···
B
-·--
Y
·-··
L
---
O
-
T
·
E
--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
··
I
·
E
···
S
··
I
·
E
N
·
E
B
Y
L
O
T
E
G
A
I
L
I
E
S
I
E
N
E
B
Y
L
O
T
E
G
A
I
L
I
E
S
I
E
N
E

Visos paieškos