Vardas: Bylotė

Vardo reikšmė:

byloti „kalbėti, tarti“ + -ot- – „kalbantysis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.06

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės yra Veneros vaikai, kaip joms ir dera, spinduliuoja geismingumą ir visos mylimos aplinkinių. Jų seksualumas padeda sėkmingai apeiti visus povandeninius gyvenimo vandenis. Šioms vardo turėtojoms viskas sekasi, todėl reikia būti atidžioms su pinigais, nes galimi pavojai gali pridaryti neatitaisomų nuostolių. Tačiau dauguma Jūsų sugebate kažkokiu būdu disponuoti pakankamomis lėšomis ir problemų dėl išlaidumo nejaučiate, nes Jums dažniausiai pasiseka būti santuokoje su pasiturinčiais partneriais.

Panašūs vardai:
Bylius, Bylotas


Pavardė: Gailušienė

Gailušienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Gailušius.

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Bylotė Gailušienė" morzės abėcėle

-···
B
-·--
Y
·-··
L
---
O
-
T
·
E
--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
··-
U
···
S
··
I
·
E
N
·
E
B
Y
L
O
T
E
G
A
I
L
U
S
I
E
N
E
B
Y
L
O
T
E
G
A
I
L
U
S
I
E
N
E

Visos paieškos