Vardas: Bytautė

Vardo reikšmė:

by- (bijoti) + taut- (tauta)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.20

09.30

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkėms patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti. Kadangi jos trokšta lyderiauti, reikėtų norus kontroliuoti. Taip pat reikėtų mokytis, kaip racionaliau tvarkyti savo finansus. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios jėgą. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Bytautas


Pavardė: Kabišienė

Kabišienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Kabišius.

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Bytautė Kabišienė" morzės abėcėle

-···
B
-·--
Y
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·
E
-·-
K
·-
A
-···
B
··
I
···
S
··
I
·
E
N
·
E
B
Y
T
A
U
T
E
K
A
B
I
S
I
E
N
E
B
Y
T
A
U
T
E
K
A
B
I
S
I
E
N
E

Visos paieškos