Vardas: Bytautė

Vardo reikšmė:

by- (bijoti) + taut- (tauta)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.20

09.30

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkėms patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti. Kadangi jos trokšta lyderiauti, reikėtų norus kontroliuoti. Taip pat reikėtų mokytis, kaip racionaliau tvarkyti savo finansus. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios jėgą. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Bytautas


Pavardė: Vronevskienė

Vronevskienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Vronevskas.

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Bytautė Vronevskienė" morzės abėcėle

-···
B
-·--
Y
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·
E
···-
V
·-·
R
---
O
N
·
E
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
B
Y
T
A
U
T
E
V
R
O
N
E
V
S
K
I
E
N
E
B
Y
T
A
U
T
E
V
R
O
N
E
V
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos