Vardas: Celina

Vardo reikšmė:

„dangiška“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.15

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkė yra labai draugiška, geranoriška ir rūpestinga. Galite lengviau sukaupti žinių apie gyvenimo paslaptis ir panaudoti praktikoje. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Atsiranda noras veikti ryžtingiau. Jus jau nebe taip lengva apkvailinti. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios galią. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Celerina, Celerinas, Celesta, Celestas, Celestė, Celestina, Celestinas, Celijus, Celsas


Pavardė: Ugarinka

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Celina

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Celina Ugarinka" morzės abėcėle

-·-·
C
·
E
·-··
L
··
I
N
·-
A
··-
U
--·
G
·-
A
·-·
R
··
I
N
-·-
K
·-
A
C
E
L
I
N
A
U
G
A
R
I
N
K
A
C
E
L
I
N
A
U
G
A
R
I
N
K
A

Visos paieškos