Vardas: Česlovas

Vardo reikšmė:

čest „garbė“ + slava „šlovė“

Vardo kilmė:

slavų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.20

12.20

Papildoma informacija:

Česlovams nuotykiai ir kiekviena nauja pažintis leidžia pajusti tą malonų jausmą, įsivaizduoti, kad prieš akis laukia rizikingas darbas arba meilės romanas. Česlovai įsitikinę, kad jie - diplomatiškumo etalonai. Žinodami apie savo patrauklumą, moka naudotis savo kerais ir taip apie save suburia garbintojų ratelį. Turėdami gerą širdį ir supratimą, nesinaudoja piktomis užmačiomis. Česlovams geriausia gyvenimo draugė ta, kuri turi platų pažiūrų ratą, jai svetimas pavydo jausmas. Joms reikėtų turėti netgi artistiškų bruožų, kad sugebėtų išlaikyti jų interesus, vertintų jų plačius mastus ir drąsius entuziazmo protrūkius. Česlovai pasireiškia kaip nuostabūs mokytojai, rašytojai ir žurnalistai. Turi visas galimybes sublizgėti kaip oratoriai ar lektoriai. Gali tapti politikais ar religinių bendruomenių vadovais. Jiems tinka finansininkų, valstybės darbuotojų, veterinarų profesijos. Geri inžinieriai-tyrėjai, juristai ar teisėjai.

Panašūs vardai:
Česlova, Česlov


Pavardė: Muratov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Muraška, Murauskas, Murauskienė, Muraškienė, Muraškaitė, Murauskaitė, Muraskaite, Muravjov, Muravjova, Murašova

Daugiau narių turinčių vardą Česlovas

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Česlovas Muratov" morzės abėcėle

-·-·
C
·
E
···
S
·-··
L
---
O
···-
V
·-
A
···
S
--
M
··-
U
·-·
R
·-
A
-
T
---
O
···-
V
C
E
S
L
O
V
A
S
M
U
R
A
T
O
V
C
E
S
L
O
V
A
S
M
U
R
A
T
O
V

Visos paieškos