Vardas: Cezarija

Vardo reikšmė:

„ilgaplaukė, ilgaplaukis“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.12

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkė yra labai draugiška, geranoriška ir rūpestinga. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūsų sąmoningumo lygis kyla, o taip pat ilgesnį laiką sugebate atkakliau dirbti. Šis vardas Jums leidžia tapti visuomenės ramsčiu. Draugai, pažįstami ir šeima vertina Jūsų nuomonę. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Esate plačios atviros natūros, įžvalgios, niekada neišgyvenate dėl niekniekių. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Cezarijus, Cezaris, Cezarė, Cezara, Cezar, Cezaras


Pavardė: Čerkevičienė

Čerkevičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Čerkevičius.

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Cezarija Čerkevičienė" morzės abėcėle

-·-·
C
·
E
--··
Z
·-
A
·-·
R
··
I
·---
J
·-
A
-·-·
C
·
E
·-·
R
-·-
K
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
C
E
Z
A
R
I
J
A
C
E
R
K
E
V
I
C
I
E
N
E
C
E
Z
A
R
I
J
A
C
E
R
K
E
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos