Vardas: Cezaris

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Cezarijus: „ilgaplaukė, ilgaplaukis“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.12

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai yra labai draugiški, geranoriški ir rūpestingi. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūsų sąmoningumo lygis kyla, o taip pat ilgesnį laiką sugebate atkakliau dirbti. Šis vardas Jums leidžia tapti visuomenės ramsčiu. Draugai, pažįstami ir šeima vertina Jūsų nuomonę. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Esate plačios atviros natūros, įžvalgūs, niekada neišgyvenate dėl niekniekių. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Cezarijus, Cezarė, Cezarija, Cezara, Cezar, Cezaras


Pavardė: Melketas

Melketas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Melketienė (ištekėjusi) ir Melketaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Cezaris

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Cezaris Melketas" morzės abėcėle

-·-·
C
·
E
--··
Z
·-
A
·-·
R
··
I
···
S
--
M
·
E
·-··
L
-·-
K
·
E
-
T
·-
A
···
S
C
E
Z
A
R
I
S
M
E
L
K
E
T
A
S
C
E
Z
A
R
I
S
M
E
L
K
E
T
A
S

Visos paieškos