Vardas: Cilė

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Cecilijus, Cecilė; lotynų: caecus „aklas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.22

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkių sėkmė – būti kolektyve tarp žmonių, todėl tikriausiai jos labai gerai jaučiasi savo šeimoje. Šio vardo savininkė yra labai draugiška, geranoriška ir rūpestinga. Jus traukia svaiginantys meilės nuotykiai ir pasirengimas bet kurią minutę pasinerti į eilinę avantiūrą. Tai jų gyvenimo esmė. Ir iš tikrųjų jose dominuoja didelė drąsa, minčių aiškumas, įsitikinimų tvirtumas. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Cilas


Pavardė: Janašonytė

Informacija ruošiama...

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Cilė Janašonytė" morzės abėcėle

-·-·
C
··
I
·-··
L
·
E
·---
J
·-
A
N
·-
A
···
S
---
O
N
-·--
Y
-
T
·
E
C
I
L
E
J
A
N
A
S
O
N
Y
T
E
C
I
L
E
J
A
N
A
S
O
N
Y
T
E

Visos paieškos