Vardas: Dainius

Vardo reikšmė:

dain- (daina) – „dainininkas, dainininkė“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.19

Papildoma informacija:

Dainiai - tai žmonės, kurie visada kažko ieško, jie puikūs archeologai, chemikai, mokslininkai, astronomai. Tačiau pinigų kaupimas – ne jų tikslas. Tiesa, ir dosnumu jie mažai pasižymi. Dainiai dažniausiai savo meilės ieško moteryse, kurios pasižymi panašia dvasine pasaulėžiūra. Jeigu jiems pavyksta susirasti moterį ar draugę su panašiu intelektu, tai tampa ištikimi visam gyvenimui. Daugelis Dainių būna geresni draugai nei meilužiai.

Panašūs vardai:
Daina, Dainė, Dainora, Dainoras, Dainota, Dainotas, Dainys, Dainera, Dainis, Dainorina


Pavardė: Gorelyšev

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Gorelyševa, Gorelytė

Daugiau narių turinčių vardą Dainius

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Dainius Gorelyšev" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
··
I
N
··
I
··-
U
···
S
--·
G
---
O
·-·
R
·
E
·-··
L
-·--
Y
···
S
·
E
···-
V
D
A
I
N
I
U
S
G
O
R
E
L
Y
S
E
V
D
A
I
N
I
U
S
G
O
R
E
L
Y
S
E
V

Visos paieškos