Vardas: Dainius

Vardo reikšmė:

dain- (daina) – „dainininkas, dainininkė“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.19

Papildoma informacija:

Dainiai - tai žmonės, kurie visada kažko ieško, jie puikūs archeologai, chemikai, mokslininkai, astronomai. Tačiau pinigų kaupimas – ne jų tikslas. Tiesa, ir dosnumu jie mažai pasižymi. Dainiai dažniausiai savo meilės ieško moteryse, kurios pasižymi panašia dvasine pasaulėžiūra. Jeigu jiems pavyksta susirasti moterį ar draugę su panašiu intelektu, tai tampa ištikimi visam gyvenimui. Daugelis Dainių būna geresni draugai nei meilužiai.

Panašūs vardai:
Daina, Dainė, Dainora, Dainoras, Dainota, Dainotas, Dainys, Dainera, Dainis, Dainorina


Pavardė: Lukašenko

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Lukaševičius, Lukaševičienė, Lukaševičiūtė, Lukaševič, Lukaševskaja, Lukaševas, Lukašenkienė, Lukašenkina, Lukašenkinas, Lukašenkova

Daugiau narių turinčių vardą Dainius

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Dainius Lukašenko" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
··
I
N
··
I
··-
U
···
S
·-··
L
··-
U
-·-
K
·-
A
···
S
·
E
N
-·-
K
---
O
D
A
I
N
I
U
S
L
U
K
A
S
E
N
K
O
D
A
I
N
I
U
S
L
U
K
A
S
E
N
K
O

Visos paieškos