Vardas: Dainoras

Vardo reikšmė:

dain- (daina) + nor- (noras, norėti) – „norintis dainuoti“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.08

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkai visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuviai, linksmi, išradingi ir nesugebate nė minutei būti ramūs. Jūs esate visų mylimi, aplinkiniai negali atsispirti jūsų spinduliuojamam gėriui. Jūsų seksualumas padeda sėkmingai apeiti visus povandeninius gyvenimo vandenis. Šiems vardo turėtojams viskas sekasi, todėl reikia būti atidiems su pinigais, nes galimi pavojai gali pridaryti neatitaisomų nuostolių. Tačiau daugumai Jums kažkokiu būdu pavyksta disponuoti pakankamomis lėšomis ir problemų dėl išlaidumo nejaučiate, nes Jums dažniausiai pasiseka būti santuokoje su pasiturinčiomis partnerėmis.

Panašūs vardai:
Dainora, Dainota, Dainotas, Dainorina


Pavardė: Ulianskas

Ulianskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Ulianskienė (ištekėjusi) ir Ulianskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Ulianskaitė

Daugiau narių turinčių vardą Dainoras

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Dainoras Ulianskas" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
··
I
N
---
O
·-·
R
·-
A
···
S
··-
U
·-··
L
··
I
·-
A
N
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
D
A
I
N
O
R
A
S
U
L
I
A
N
S
K
A
S
D
A
I
N
O
R
A
S
U
L
I
A
N
S
K
A
S

Visos paieškos