Vardas: Dalia

Vardo reikšmė:

dalia „likimas“; lietuvių pagonių mitologijos deivė Dalia – likimo dalytoja

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.09

Papildoma informacija:

Dalios protingos, turinčios savo kūrybą, kuria dažnai pasinaudoja darbe siekiant karjeros. Labai garbingos moterys, jų apgauti beveik neįmanoma. Jų teigiamos savybės: labai itelektualios moterys, pasižyminčios tolerantiškumu, intuityvumu. Dalios vardadienį globoja Saulė. Todėl pagrindinis jų bruožas – lyderiavimas. Jų kūrybiniai sugebėjimai padeda joms išlikti orginalioms tiek tarp draugų, tiek darbe. Jos organizuotos ir gali vienu metu susitvarkyti su namų rūpesčiais ir pagrindiniu darbu. Galima sakyti, kad jos idelistės ir visada siekia geriausių rezultatų. Jos išskirtinai jautrios, atsišaukiančios į aplinkinių bėdas, niekada nepraeis pro šalį nepadėjusios kenčiančiam ir patiriančiam neteisybę žmogui. Dalios gerai pažįsta save ir teisingai pasirenka, kuo nori būti. Jos puikios medikės, psichologės, dizainerės, kartais primena mistikus ir filosofus, siekiančius įvaldyti aukščiausią psichinę sąmonę. Nuostabiai puikiai sugeba analizuoti savo vidines būsenas. Tas savybes jos stengiasi padaryti naudingas kitiems. Dalios - romantiškos idealistės, svajotojos ir labai dažnai jaučiasi įsimylėjusios. Jeigu suranda tikrąją meilę, tai jai atsiduoda visa savo siela ir kūnu. Jos optimistės bei atviraširdės ir netgi neturi minties, jog žmogus, kurį myli, galėtų būti neištikimas.

Panašūs vardai:
Dalija, Dalila, Dalilė, Dalius, Dalits, Dalian, Dalimantas, Dalina, Daliutė, Dalitė


Pavardė: Lyudvinavichene

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Dalia

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Dalia Lyudvinavichene" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
·-··
L
··
I
·-
A
·-··
L
-·--
Y
··-
U
-··
D
···-
V
··
I
N
·-
A
···-
V
··
I
-·-·
C
····
H
·
E
N
·
E
D
A
L
I
A
L
Y
U
D
V
I
N
A
V
I
C
H
E
N
E
D
A
L
I
A
L
Y
U
D
V
I
N
A
V
I
C
H
E
N
E

Visos paieškos