Vardas: Dalija

Vardo reikšmė:

dahlia „jurginas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.02

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkėms patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti. Kadangi jos trokšta lyderiauti, reikėtų norus kontroliuoti. Taip pat reikėtų mokytis, kaip racionaliau tvarkyti savo finansus. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios jėgą. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas.

Panašūs vardai:
Dalia, Dalila, Dalilė, Dalius, Dalytė, Dalai, Dale, Dalė, Dalits, DaliaN


Pavardė: Gudlekienė

Gudlekienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Gudlekas.

Daugiau narių turinčių vardą Dalija

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Dalija Gudlekienė" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
--·
G
··-
U
-··
D
·-··
L
·
E
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
D
A
L
I
J
A
G
U
D
L
E
K
I
E
N
E
D
A
L
I
J
A
G
U
D
L
E
K
I
E
N
E

Visos paieškos