Vardas: Dalius

Vardo reikšmė:

dalia „likimas“;

lietuvių pagonių mitologijos deivė Dalia – likimo dalytoja

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.09

07.22

Papildoma informacija:

Daliai - žvitraus proto žmonės, sugebantys greitai įsisavinti bet kokią informaciją ir tikslingai panaudoti praktikoje. Silpnoji vieta ta, kad niekada jiems nėra gana, visada nori turėti ir žinoti kuo daugiau, užtat esą nenustygstantys vienoje vietoje. Daliai - tai asmenybės, kurios išsiskiria iš kitų savo sugebėjimais siekti maksimumo. Jie įsigyja priešų dėl savo nuolatinio verkšlenimo, kad galėjo padaryti geriau, kai ir taip viską atlieka idealiai. Jiems patiems reikia susivokti, kad labiausiai kenkia nuolatinis jų nepasitenkinimas tuo, ką jie daro. Todėl būtina įveikti polinkį į pesimizmą, nepasitikėjimą savimi, išmokti matyti šviesesnes gyvenimo spalvas. Daliai – filosofai. Gali valandų valandas mąstyti, ką padaryti dar geriau, ir gilintis, kodėl kiti daro ne taip, kaip jie.

Panašūs vardai:
Dalia, Dalija, Dalila, Dalilė, Dalytė, Dalai, Dale, Dalė, Dalits, DaliaN


Pavardė: Radiševskij

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Radiševska, Radiševskaja, Radiševski

Daugiau narių turinčių vardą Dalius

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Dalius Radiševskij" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
·-··
L
··
I
··-
U
···
S
·-·
R
·-
A
-··
D
··
I
···
S
·
E
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
·---
J
D
A
L
I
U
S
R
A
D
I
S
E
V
S
K
I
J
D
A
L
I
U
S
R
A
D
I
S
E
V
S
K
I
J

Visos paieškos